Populiariausias turas Islandijoje – Auksinis ratas

Auksinis ratas yra populiariausias turas tarp Islandiją lankstančių turistų, žinomas dėl nuostabios gamtos. Šis turas pritraukia žmones, kurie jaučia aistrą geizeriams, kriokliams ir laukinei gamtai. Per turą aplankysite įspūdingiausias ir žinomiausias vietas Islandijoje.

Tingvelliro nacionalinis parkas yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų. Jis yra 40 km į šiaurės rytus nuo Islandijos sostinės Reikjaviko. Nacionalinis parkas yra itin patrauklus dėl geologinės, kultūrinės ir istorinės reikšmės. Čia susikerta Eurazijos ir Amerikos žemyniniai plokštumos.

Gulfosas yra vienas iš didžiausių vandenskritulių Islandijoje. Jis yra įsikūręs Hvita upės kanjone pietvakarių Islandijoje. Jis žavi nuostabiu vandenskritulio vaizdu ir gražia nepaliesta gamta.

Haukadaluras yra nuostabi slėnis, esantis pietuose Islandijoje. Jis yra žinomas dėl geizerių ir kitų geoterminių reiškinių, tokių kaip karštųjų šaltinių, purvinių krioklių ir fumarolių.

Geizeris yra vienas iš nuostabiausių geizerių visoje Islandijoje. Jis yra įsikūręs Haukadaluro slėnyje ir buvo pirmasis žinomas geizeris žemyninėje Europoje. Išsiveržimai Geizeryje gali išmesti verdantį vandenį iki 70 metrų aukščio.

Stokuras yra vienas iš žymiausių geizerių Islandijoje. Jis taip pat priklauso Haukadaluro slėnio teritorijai. Šis geizeris išsiveržia kas 6–10 minutes. Vanduo iššoka iki 15–20 metrų aukščio, bet kartais gali pasiekti net 40 metrų aukštį.”

Parašykite komentarą