fbpx

Nepakartojama 8 dienų kelionė Islandijoje

Kaina

1690.00 

Trukmė

8 dienos (-ų)

Grupės dydis

8

Min. amžius

16+

Kelionės tipas

Kelionės informacija

Kelionės datos:

2024.06.10 - 2024.06.17 - Nėra laisvų vietų
2024.06.17 - 2024.06.24 - Nėra laisvų vietų
2024.06.24 - 2024.07.01 - Nėra laisvų vietų
2024.07.01 - 2024.07.08 - Nėra laisvų vietų
2024.07.08 - 2024.07.15 - Nėra laisvų vietų
2024.07.15 - 2024.07.22 - 8 Laisvos vietos
2024.07.22 - 2024.07.29 - 6 Laisvos vietos
2024.07.29 - 2024.08.05 - 6 Laisvos vietos
2024.08.05 - 2024.08.12 - 5 Laisvos vietos
2024.08.12 - 2024.08.19 - 7 Laisvos vietos
2024.08.19 - 2024.08.26 - 8 Laisvos vietos


 

PAPILDOMA INFORMACIJA
 • Mūsų kelionės maršrutas, lankomų objektų tvarka ir jų skaičius gali kisti priklausomai nuo aplinkybių, tokių kaip oro sąlygos.
 • Būtina turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę, kuri galioja bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Svarbu paminėti, kad organizatorius neatsako už Covid-19 sąlygomis susijusius valstybinius apribojimus.
 • Grupės dydis negali būti mažesnis nei 6 ir ne didesnis nei 19 asmenų. 
 • Perkant bilietus savarankiškai PRIVALOMA susiderinti su kelionės organizatoriu. 
 • Kelionėje nėra taikomi ypatingi fizinio pasirengimo reikalavimai, tačiau keliautojai patys turi įsivertinti pagal kelionės planą. 

Įskaičiuota į kainą

 • Turistinės klasės viešbučiuose, svečių namuose / sodybose, hosteliuose, privačiuose apartamentuose (su patogumais kambaryje arba dušu ir tualetu bendrose patalpose)
 • Kelionės vadovo paslaugos su pažintine programa
 • Trasportavimo paslaugos visos kelionės metu
 • Pasitikimas ir nuvežimas į apgyvendinimo vietą

Neįskaičiuota į kainą

 • Lėktuvo bilietas (Nuo 260 EUR)
 • Išlaidos maistui
 • Pramogos ir atrakcijos
 • Kelionės draudimas
 • Asmeninės išlaidos
 • Arbatpinigiai kelionės vadovui ir kitam aptarnaujančiam personalui

Kelionės planas

1 diena. Atvykimas ir įsikūrimas Islandijoje.

Nusileidus lėktuvu, mes jus pasitiksime ir nuvešime į apsistojimo vietą. Įsikūrė turėsime galimybę susipažinti, aptarti kelionės planą.

2 diena. Auksinis ratas: Pingvellir - Geysir - Gullfoss – Karštosios versmės.

Mūsų kelionė prasideda Pingvellir nacionaliniu parku. Šiame parko kampelyje randasi Altingas – seniausias iki šiol veikiantis parlamentas, esantis ežero krante. Tačiau ši vieta yra ne tik politinio istorijos židinys, bet ir geologinis stebuklas. Čia galima stebėti tolstančias techtonines plokštes! Vienoje pusėje matysite Šiaurės Amerikos plokštę, o vos kelios žingsnių toliau – Eurazijos plokštę. Iš nacionalinio parko, leidžiamės į netoliese esantį geizerių parką, kur galėsite pamatyti Strokkur geizerį, kuris kas 8 minutes, išsiverždamas "iššauna" vidutiniškai 10-40 metrų aukščio vandens srove į viršų. Geizeris yra aptevrtas, todėl jį stebėti yra saugu! Toliau kelionę tęsime link įspūdingiausio Europoje krioklio, kuris yra vienas iš dešimties gražiausių krioklių pasaulyje – Gullfoss krioklio. Jis atsirado dėl galingos Hvita upės, kylančios iš Langjokull ledyno. Dienos turą vainikuos paskutinis sustojimas ir pasiplaukiojimas karštosiose versmėse Secret Lagoon.

3 diena Pietinė pakrantė: Seljalandsfoss - Skogafoss – Dyrholaey.

Nuotykio pradžia ir pirmasis sustojimas - Lavos centras. Tai modernus ir šiuolaikiškas muziejus, kuris supažindins ir leis geriau suprasti, kaip veikia ugnikalniai, taip pat čia sužinosite daug įdomių faktų apie Islandija. Toliau keliausime link Seljalandsfoss krioklio, jis yra unikalus, tuo kad galima aplink jį apeiti. Antrasis sustojimas prie vienas didžiausių ir įspudingiausių kroklių - Skogafoss. Jis yra labai mėgstamas tarp fotografų, nes net ir pradedančiam fotografui gaunasi įspūdingi kadrai. Kitas mūsų sustojimas - Dyrholaey kyšulys, kuriame mėgausimės panoraminiais vaizdais ir gamtos rezervatu, kuriame gyvena pufinai ir kiti įvairūs paukščiai. Galiausiai, nepraleisime gražiausios Islandijoje juodojo smėlio paplūdimio Reynisfjara. Šiame papludimį bus galima pasivaikščioti ir pamatyti milžiniškus bazalto stulpus. Tai mūsų paskutinė stotelė, po jos vyksime atgal į apsistojimo vietą.

4 diena. Snæfellsnes pusiasalis

Pirmasis mūsų akcentas bus Kirkjufell kalnas ir Kirkjufellsfossar krioklys, esantis šiaurinėje Snæfellsnes pusiasalio pusėje. Pasigrožėję šio unikalaus gamtos kūriniu ir jo nuostabių krioklių vaizdu, toliau važiuosime Snæfellsness pakrante. Kita mūsų stotelė bus juodų akmenukų paplūdimys Djúpalónssandur, iš kurio atsiveria nuostabūs jūros vaizdai. Toliau aplankysime kitą, dar mažesnį žvejų kaimelį Arnarstapi. Čia turėsime galimybę pasivaikščioti vaizdinga pakrantę, užlipti ant Miðgjá akmeninio tilto, kuris yra natūrali uolos arką prie kranto. Tiesiai į rytus nuo Arnastapi sustosime pasigrožėti Búðakirkja, XIX a. bažnyčia, o tada eisime apžiūrėti mielų ruonių Ytri-Tungoje.

5 diena. Jokulsarlon - ledyno ežeras.

Leidžiamės į nepakartojamą kelionę link Hvannadalshnjukur - aukščiausio Islandijos taško ir didžiausio Europos Vatnajokull ledyno. Tirpstant ledynui, susiformavo Jokulsarlon ledyno ežeras ir čia galėsite stebėti plaukiojančius ledkalnius! Skylantis ledo gabalai nuo Vatnajökull ledyno ir plaukia į atvirą vandenyną, todėl mes turėsime unikalų galimybę pamatyti šiuos ledkalnius iš labai arti, o gal net ir paliesti! Jeigu pasiseks ir oro sąlygos leis, netgi galėsime paplaukioti valtimis tarp šių ledo kalvų ir pamatyti tirpstančio ledynus. Pasigrožėję šiais ledo stebuklais, keliausime į Eldhraund lavos laukus, kurie susidarė dėl masyvių Lakio ugnikalio išsiveržimų ir padengė net 560 kvadratinių kilometrų teritoriją. Tai buvo vienas iš galingiausių lavos išsiveržimų Islandijoje per visą jos istoriją.

6 diena. Reykjanes pusiasalis ir Blue Lagoon.

Keliaujame į didžiausią Reykjanes pusiasalio ežerą Kleifarvatn, kuris užima 8 km² plotą ir vietomis pasiekia 97 metrų gylio. Toliau aplankysime geoterminę zoną Seltun, kur galėsime stebėti verdantį purvą ir žemės uolienas, kurioms suteikia spalvų mineralai. Vykstame į Keflaviko miestą, kuriame gausu legendų apie Trolius. Pamatysime Trolius ir jų urvus. Netoli esanti Žydroji lagūna (Blue lagoon) pasitiks mus su savo nuostabia melsvąja spalva ir garuojančiu vandeniu, kilusiu iš 2000 metrų gylio po žeme. Žydroji lagūna yra viena populiariausių vietų turistų tarpę. Taip pat aplankysime Fagradalsfjall ugnikalnio lavos laukus, kuris buvo išsiveržęs 2021 metais. 

7 diena. Reikjavikas - šiauriausia Europos sostinė.

Reykjavikas, tai didžiausias miestas visoje islandijoje. Turėsime galimybę aplankyti Halgrimo bažnyčią, tai yra aukščiausias pastatas Islandijoje. Aplankysite unikalios architektūros Halgrimo bažnyčią, kuri yra aukščiausias pastatas Islandijoje, taip pat galėsime pakilti į jos bokštą ir iš ten pasigrožėti Reikjaviku. Nepraleisime progos aplankyti Harpa - koncertų rūmų, kurie stebina savo architektūra. Tūrėsite laisvo laiko pasivaikščioti po Reikjaviko centrą, taip pat galėsite užsukti į vietinę užeigą paragauti vietinių patiekalų.

8 Diena. Kelionė atgal.

Pasiruošimas atgal į Keflavik oro uostą. Atsižvelgiant į skrydžio laiką ir keliautojų pageidavimus aplankysime dar keletą vietų. Po jų vyksime į oro uosta.

Užsakyti kelionę

pirmiausia pasirinkite datą

Kitos kelionės

Norvegijos Fjordai - 8 dienų kelionė
3.8
 • Vieta4
 • Patogumai5
 • Paslaugos4
 • Kaina3
 • Kambariai3
1690.00 

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email