fbpx

Norvegijos Fjordai – 8 dienų kelionė

Kaina

1690.00 

Trukmė

8 dienos (-ų)

Grupės dydis

19

Min. amžius

16+

Kelionės tipas

Kelionės informacija

Kelionės datos:

2024 Birželio mėn.

2024.06.24 - 2024.07.01 - 8 Laisvos vietos

2024 Liepos mėn.

2024.07.01 - 2024.07.08 - 8 Laisvos vietos

2024 Rupgjūčio mėn.

2024.08.05 - 2024.08.12 - 8 Laisvos vietos
2024.08.12 - 2024.08.19 - 8 Laisvos vietos


 

PAPILDOMA INFORMACIJA
 • Mūsų kelionės maršrutas, lankomų objektų tvarka ir jų skaičius gali kisti priklausomai nuo aplinkybių, tokių kaip oro sąlygos.
 • Būtina turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę, kuri galioja bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
 • Svarbu paminėti, kad organizatorius neatsako už Covid-19 sąlygomis susijusius valstybinius apribojimus.
 • Grupės dydis negali būti mažesnis nei 6 ir ne didesnis nei 19 asmenų. 
 • Perkant bilietus savarankiškai PRIVALOMA susiderinti su kelionės organizatoriu. 
 • Kelionėje nėra taikomi ypatingi fizinio pasirengimo reikalavimai, tačiau keliautojai patys turi įsivertinti pagal kelionės planą. 

Įskaičiuota į kainą

 • Turistinės klasės viešbučiuose, svečių namuose / sodybose, hosteliuose, privačiuose apartamentuose (su patogumais kambaryje arba dušu ir tualetu bendrose patalpose)
 • Kelionės vadovo paslaugos su pažintinę programa.
 • Trasportavimo paslaugos visos keliones metu
 • Pasitikimas ir nuvežimas į apgyvendinimo vietą

Neįskaičiuota į kainą

 • Lėktuvo bilietas (Nuo 80 EUR)
 • Išlaidos maistui
 • Pramogos ir atrakcijos
 • Kelionės draudimas
 • Asmeninės išlaidos
 • Arbatpinigiai kelionės vadovui ir kitam aptarnaujančiam personalui

Kelionės planas

1 diena. Atvykimas ir įsikūrimas Osle, Norvegija.

Atvykimas į Norvegijos sostinę Oslą, kur jus pasitiks kelionių vadovas iš Lietuvos. Toliau jūsų lauks eskursija po Oslą. Tūrėsite galimybę pamatyti Oslo miesta, įskaitant Operos pastatą, Karališkuosius rūmus, moderiniają Rotušę. Po eskursijos Osle, nakvynę apgyvendinimo vietoje.

2 diena. Veldreso slėnis - Ota.

Antrąją dieną aplankysite Vigelando skulptūrų parką, kuriame yra 212 vnt. skulptūrų vaizduoja gyvenimo ciklą. Toliau tęsime kelionę, kur tūrėsime galimybę patekti į vikingų laivus: poliarinių žygių laivas „Fram“ ir „Kon-Tiki“, kurio įdomiausi eksponatai – plaustas „Kon -Tiki“ ir nendrinis laivas „Ra 2“. Po minėtų eksponatų vyksime Otos miestelio link Valdreso slėnių, kur pamatysite miškais apaugusius skardžius, jų viršunėse stukstančius ežerus ir galingas upes tekančias žemyn. Šis regionas vilioja turistus dėl savo kraštovaizdžio, o ypatingai kalnų. Toliau vyskime per Fagernes, Beitostolen kalnų stovyklavietę iki Otos miestelio, kur ir apsistosime.

3 diena Trondheimas.

Ryte vyksime Norvegijos šiaurės link. Vykstant šiuo maršrutu yra galimybė pamatyti elnią ar avijautį, kurių pasitaiko šiose apylinkėse. Pasieksime Trondheimą, kuris yra pirmoji Norvegijos sostinė. Miesto svečius čia pradžiugins turiningi istoriniai objektai, meno galerijos ir muziejai. Aplankysime gotikos stiliaus Nidaros katedrą, pastatytą Norvegijos globėjo Šv. Olafo kapo vietoje, tai didžiausias viduramžių statinys visoje Skandinavijoje. Taip pat aplankysime Arkivyskupo rūmų muziejų ir karališkūjų religijų ekspoziciją. Toliau kelionė tęsime po amatininkų rajoną Bakklandet. Taip pat tūrėsite laisvo laiko, rekomenduosime užkopti į Kristiansten tvirtovės kalvą, kur galėsie apžvelgi visą Trondheimo miestą.

4 diena. Atlanto kelias - Stigfoso krioklys - Trolstigenas - Olesiundas.

Po pusryčių išvykstame iš apgyvendinimo vietos ir vaizdingu keliu patraukiame į Kristiansundą. Pakeliui laukia unikali galimybė patirti vieną gražiausių ir įspūdingiausių pasaulio kelių – Atlanto kelią. 8 kilometrų ilgio kelio atkarpa tarp Kristiansiundo ir Moldės vingiuoja tiltais per jūrą, saleles ir šcherus. Abiejose kelio pusėse matome lūžtančias Atlanto bangas, įspūdį dar labiau sustiprina fiordų ir kalnų vaizdas. Kartais galima pamatyti ruonį ar net banginį. Sustojame apžvalgos aikštelėje pasigėrėti neįtikėtinu modernios inžinerijos ir laukinės gamtos deriniu. Toliau keliaujame per Trolių šalį. Nuostabiu Trolstigeno keliu, kurį puošia gražuolis Stigfoso krioklys, kylate į kalnus. Trolių namai – Trolstigenas, apsuptas milžiniškų kalnų. Pakeliui į Trolstigeną papietaujame. Po pietų vykstame į vaizdingą pakrantės miestą – Olesiundą, įsikūrusį žvejo kabliuko formos pusiasalyje ir išsibarsčiusį po gretimas salas bei pusiasalius.

5 diena. Hellesylt - Geirangerio fiordas - Flydalio kanjonas.

Po pusryčių prasideda kelionė po Olesiundą, gražiausią Norvegijos miestą. Ekskursijos metu pamatysime Art nouveau stiliaus pastatus, kurie žavi puošniais ornamentais ir į dangų kylančiomis smailėmis. Taip pat pakilsime į Akslo kalną, iš kurio atsiveria fantastiška miesto, aplinkinių salų ir kalnų panorama. Toliau keliaujame į Hellesylt, UNESCO saugomą kaimelį, įsikūrusį tarp kalnų. Iš Hellesylt plaukiame Geirangerio fiordu, kuris yra laikomas vienu gražiausių pasaulyje. Plaukimas trunka apie 2 valandas. Po pietų vėl vingiuojame kalnų keliais. Pakeliui pravažiuojame Flydalio kanjoną, kuris yra vienas giliausių Norvegijoje. Vėliau pakylame iki snieguotų kalnų viršūnių, sustojame prie kalnų ežerėlio Djupvas (1030 m). Esant geroms oro sąlygoms, autobusu kylate į 1500 m aukštyje esančią Dalsnibos apžvalgos aikštelę. Vakarop vykstame pasigrožėti įspūdingu gamtos kūriniu – ledynu. Gėrėdamiesi nuostabiais gamtos vaizdais vykstame Sognefjordo link. Vakare atvykstame į apgyvendinimo vietą prie Leikangerio ir apsistojame nakvynei.

6 diena. Panoraminis traukinys - Tvindefoso krioklys

Po pusryčių išvykstame prie Sognefjordo, kuris yra ilgiausias pasaulyje fiordas. Pakeliui pravažiuojame norvegų pasididžiavimą – ilgiausiu pasaulyje (24 km ilgio) Laerdalio automobilių kelių tuneliuAtvykstame į Flam miestelį, įsikūrusį Sognefjordo krante. Bus galimybė už papildomą mokestį pasinaudoti kelionę panoramatiniu traukiniu Flamsbana. Tai viena gražiausių pasaulyje kelionių traukiniu, kurios metu prieš akis atsiveria didingi laukinės Norvegijos gamtos, fiordų vaizdai. Traukinys per valandą pakyla į statų kalną iš Flam, esančio jūros lygyje prie Sognefjordo, iki Myrdal stotelės kalnuose, esančios 863 m virš jūros lygio. Po pietų nusileisime nuo kalnų pro Stalheimo kalvą ir įspūdingą Tvindefoso krioklį. Vyksime į Bergeną, Norvegijos antrą pagal dydį miestą. Apsistosime Bergene nakvynei.

7 diena. Bergenas - Oslas

Po pusryčių prasideda apžvalginė ekskursija po Bergeno senamiestį, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo objektas. Pasivaikščiojimas akmenimis grįstomis senomis gatvėmis, besigėrint spalvingais mažais mediniais namukais, išpuoštais žydinčiomis gėlėmis. Siūlome pasikelti keltuvu į Floyen kalną (320 m), iš kur atsiveria nepakartojama miesto, dar vadinamo vartais į fjordus, panorama. Po pietų keliaujame pro antrąjį pagal ilgį Norvegijoje Hardangerio fiordą, kuris garsėja savo vaizdingumu. Pakeliui pravažiuojame Mobiodalio kanjoną, kurį puošia nuostabusis Voringsfoso krioklys. Taip pat pamatome norvegišką tundrą. Vyksime į Oslo, Norvegijos sostinę, kur ir liksime nakvynei.

8 Diena. Kelionė atgal.

Pasiruošimas kelionei namo. Pervežimas į oro uostą.

Užsakyti kelionę

pirmiausia pasirinkite datą

Kitos kelionės

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email