Islandija – Fontanos Geoterminiai baseinai

Laugarvatno Fontanos Geoterminiai baseinai yra įsikūrę 80 km atstumu nuo Islandijos sostinės Reikjaviko. Laugarvatno Fontana yra patalpinta šalia nuostabaus Laugarvatno ežero. Baseinai yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų.

Pirmieji baseinai buvo atidaryti 1929 metais. Šiandien tai moderni vieta, kurioje galite atsipalaiduoti ir mėgautis gydomosiomis geoterminio vandens savybėmis, paskęsti gaivioje vandenyje ar klausyti karštų burbuliuojančių šaltinių.

Garinės pirtys. Karštis ir gydomasis garas tiesiogiai iš žemės sklinda per vamzdžius grindų danga. Temperatūra svyruoja nuo 40 °C iki 50 °C. Dangos viduje yra labai aukšta drėgmė. Pasilikus šiose pirtyse, galėsite girdėti ir jausti po savimi burbuliuojantį gamtinį karštą šaltinį.

Atsipalaidavimo baseinai. Lauga, Sæla ir Viska baseinai yra išorėje, jų dydis, gylis ir temperatūra skiriasi. Baseinai ir karštis kubilas yra puikios vietos atkurti jūsų kūną ir atsipalaiduoti sielą.

Suomiško stiliaus sauna. Šalia garinės pirties yra Ylur, suomiško stiliaus sauna. Temperatūra svyruoja nuo 80 °C iki 90 °C. Ši sauna yra mažiau drėgna nei garinė pirtis. Tai puiki vieta atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiu ežero vaizdu.

Parašykite komentarą